Konkurs dla copywriterów

Dobra treść na stronę internetową to w obecnym czasie jeden z podstawowych czynników decydujących o jej widoczności w wynikach wyszukiwania. Niestety na rynku usług „copywriterskich” z przysłowiową świecą trzeba szukać osób/firm świadczących usługi na dobrym (nie napiszę wysokim bo to prawie jak z tym Yeti) poziomie. Co smutniejsze, cena praktycznie nie ma proporcjonalnego przełożenia do jakości – to taka mała drobna uwaga do tych co utyskują na niskie stawki oferowane Read more »

Idealny klient SEO

W czasie jednej z pogawędek toczonych z kolegami z branży poruszyliśmy temat „idealnego klienta” czyli takiego jakiego każdy chciałby obsługiwać, ponieważ niektórzy z kolegów mieli ciekawe spostrzeżenia to niektórych z nich nieomalże zmusiłem, najpierw do obietnic publikacji a potem do ich realizacji. Oto pierwszy artykuł na ten temat przygotowany przez Pawła Pawluka z Sales Tube.

Read more »

SEO Tour opinia

Przystąpię od razu do rzeczy bez żadnych wstępów i podzielę się swoimi wrażeniami ze szkolenia przeprowadzonego przez Grzegorza Strzelca w Gdańsku w ramach jego SEO Tour obejmującego kilkanaście polskich miast.

Read more »

Ile czasu czekasz na wyniki SEO

Pewnie każdy z Was (mam na myśli SEOwców) spotkał się z poniższymi pytaniami towarzyszącymi w czasie wstępnych rozmów z potencjalnym klientem SEO (pozycjonowania stron) jak i chyba każdy zainteresowany usługą SEO potencjalny klient zadawał takie pytania:

Read more »

Pytania do klienta SEO

Swego czasu (dawno to było) napisałem artykuł dedykowany firmom szukającym usługi SEO,
w jaki sposób znaleźć wiarygodną firmę SEO i jak ją wybrać spośród wielu innych. Skupiłem się wtedy na pytaniach jakie powinno się
zadać w trakcie rozmowy z przedstawicielem firmy, pozwalających zorientować się czy profesjonalnie podejdą do tematu.
http://seoinfo.edu.pl/jak-wybrac-firme-pozycjonujaca/ Read more »