O NAS

Nie jesteśmy „młodym, prężnym, dynamicznym zespołem” …
Skupiamy wysokiej klasy specjalistów z różnych dziedzin marketingu internetowego w wieku od 20 do 60 lat.
To, co nas wyróżnia to lata doświadczeń, pełen profesjonalizm oraz wiedza praktyczna, którą wciąż pogłębiamy. Doświadczenie zdobyte w ciągu 20 lat na rynku marketingu internetowego pozwala nam sądzić, że potrafimy dostarczyć rozwiązania szyte na miarę każdego naszego klienta. Współpracujemy ze specjalistami z różnych dziedzin, począwszy od programistów, blogerów, grafików, a skończywszy na specjalistach od make up’u.
W naszym portfolio znajdują się takie marki jak Grupa Orbis, Wakacje.pl, Sofitel, Hilton Hotels, Grupa Trójmiasto.pl, Wezyr Holidays oraz wiele innych uznanych marek na rynku polskim.
Szczególną uwagę przykładamy do samokształcenia i indywidualnego podejścia do klienta, nie pracujemy szablonowo, nie rzucamy słów na wiatr i nie obiecujemy gruszek na wierzbie. Staramy się po prostu wykonać naszą pracę najlepiej jak potrafimy.

ZASADY
WSPÓŁPRACY

Preferujemy jasne i transparentne zasady współpracy z naszymi klientami, począwszy od umów, a skończywszy na jasnym określeniu celów do osiągnięcia oraz klarownymi informacjami o specyfice naszych usług. Uważamy, że w relacjach z naszymi klientami najważniejsza jest zasada „win-win”.

CEO Jarida Group
Krzysztof Ziółkowski

DANE
LICZBOWE
Marketing internetowy
100%
seo/sem
75%
Content Marketing
65%